Wrzesień

Pierwszego września dzieci radośnie powróciły po wakacjach do szkoły.  Rozpoczęły się wspólne zabawy, spacery i zajęcia.  Nowi uczniowie zintegrowali się ze społecznością świetlicową. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017.

We wrześniu wiele zdążyło się już wydarzyć, przede wszystkim to czas kiedy przypominane są zasady związane z bezpieczeństwem dzieci. Podopieczni utrwalili zasady bezpieczeństwa w sali zajęć, na placu zabaw oraz podczas zajęć ruchowych. Dowiedziały się jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym, utrwaliły numery alarmowe oraz uczestniczyły w wycieczce na skrzyżowanie z sygnalizacja świetlną. Podczas wrześniowych zajęć dzieci skupiły się także na przyrodzie. Przede wszystkim dowiedziały się czym jest ekologia, a także rozwijały pozytywny stosunek do przyrody. Efektem wrześniowych spacerów były prace plastyczne,które ozdobiły nasze salę. Niektóre z nich utrwalone zostały na fotografiach. Już nie możemy doczekać się kolejnych wrażeń i atrakcji, które  szykuje dla nas październik!

zd0zd1

zd5zd6zd7zd4

zdj%c2%a6ocie-12zdj%c2%a6ocie9zdj%c2%a6ocie11zdj%c2%a6ocie_0zdj%c2%a6ocie_1zdj%c2%a6ocie_2zdj%c2%a6ocie_4zdj%c2%a6ocie_5zdj%c2%a6ocie_6zdj%c2%a6ocie_7