Styczeń

Pierwszy miesiąc Nowego Roku rozpoczęliśmy w karnawałowej atmosferze. Próbowaliśmy odtworzyć widok kolorowych fajerwerków, które mogliśmy podziwiać w noc sylwestrową. Uczniowie również wykonali karnawałowe maski, które uwieczniliśmy na zdjęciach.

32
Ważnym wydarzeniem w świetlicy była uroczystość dnia Babci i Dziadka. Uczniowie z dużym zaangażowaniem włączyli się w organizacje przedstawienia. Naszym kochanym Babciom i Dziadkom dzieci zaprezentowały wierszyki, tańce, grę na instrumentach.  Pod koniec wnuczkowie wręczyli dziadkom upominki i zaprosili na słodki poczęstunek.

54

Styczeń to również czas, w którym za oknem mogliśmy podziwiać piękną zimę. Stąd też w naszej świetlicy znalazły się dekoracje, które przedstawiały niezwykłe uroki tej pory. Uczyliśmy się również jak pomagać zwierzętom a szczególnie ptakom, które w trakcie zimy chętnie odwiedzają nasze przydomowe karmiki. Przypominaliśmy sobie też jak bezpiecznie bawić się podczas zimowej pory na podwórku, biorąc udział w quizach i zabawach.

61