STYCZEŃ
Miesiąc styczeń w świetlicy był bardzo pracowity. Przede wszystkim przygotowywaliśmy się do ferii zimowych. Nie mogło więc zabraknąć zajęć poświęconych bezpieczeństwu oraz dbaniu o własne zdrowie. Wychowankowie odgadywały zagadki o tematyce zimowej oraz brały udział w zajęciach plastycznych. Wykonały także wiele prac związanych z mroźną pogodą.

1 2 3

Jak co roku w świetlicy zorganizowaliśmy także obchody Dnia Babci i Dziadka. Solenizantów poinformowaliśmy o uroczystości na własnoręcznie przygotowanych zaproszeniach w kształcie filiżanki, zawierających aromatyczne, pyszne herbatki. Występujące dzieci zaprezentowały talenty wokalne, śpiewając piosenki w języku angielskim, przy akompaniamencie gitary pani Barbary Galwas oraz przedstawiły program artystyczny, stworzony wraz z wychowawcami świetlicy. W przerwach nasi wspaniali goście wraz z wnuczkami, ozdabiali specjalnymi mazakami i farbkami porcelanowe kubki oraz muffinki. Obdarowani zostali także, przygotowanymi przez dzieci pudełeczkami z herbatą. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy.

4 5 9 11 12 14 21