Październik

Piękny, kolorowy oraz bogaty w jesienne dary miesiąc. Październik nie pozwolił nam się nudzić.

Liście, kasztany, żołędzie, owoce jarzębiny zagościły do świetlicy w postaci pięknych dekoracji, które można podziwiać poniżej.

pazdziernik1

Zastanawialiśmy się również, co można robić w domu, szkole, kiedy za oknami pada deszcz.Poniżej mała podpowiedź.

pazdziernik2 pazdziernik3

Nie sposób nie wspomnieć również o przygotowaniach do konkursów, w których nasi wychowankowie brali udział.

Początkiem października, przygotowywaliśmy spot promujący naszą świetlice w ramach akacji MegaMisja. Uczniowie wcielili się w rolę aktorów, którzy z wielkim zaangażowaniem opowiadali o zaletach świetlicy.

pazdziernik4 pazdziernik5

pazdziernik6

W międzyczasie, gdy jedni spełniali się aktorsko, wyłoniła się również grupa uczniów, którzy próbowali swoich sił w między-świetlicowym konkursie plastycznym pt. „Jesienny Spacer”.  Duże nakłady cierpliwości i wytrwałości zaowocowały w oryginalne interpretacje jesieni.

pazdziernik7      pazdziernik8