Marzec

Marzec w naszej świetlicy był miesiącem, który nie pozwalał się nam nudzić. W tym czasie przygotowywaliśmy się do świąt Wielkanocnych, dekorując naszą, przypominając sobie tradycje i zwyczaje, które są związane z ich obchodzeniem. I właśnie z okazji Świat Wielkanocnych został zorganizowany Konkurs na Wielkanocną kartkę. Nasi uczniowie włożyli  wiele pracy w ich przygotowanie a efekty oraz wyniki przedstawiamy poniżej:

Przechwytywanie11

1 miejsce- Natalia Bernat kl. II c
Przechwytywanie2

Wyróżnienie- Wiktoria Spyra kl. V b

?????????????

Naszym Laureatkom serdecznie gratulujemy!

Wychowankowie świetlicy wzięli również udział w między-świetlicowym konkursie świetlic szkolnych pt. „Wiosenne dekoracje ludowe”. Wyniki będą niebawem, dlatego mocno trzymamy kciuki za naszych pracowitych artystów! Przygotowywanie prac na konkurs oraz wykonywanie dekoracji i pogadanki na temat wiosny wprowadziło nas w radosną wiosenną atmosferę.

20160406_172159

W międzyczasie w naszej szkole rozpoczęło się kolejne wydanie programu „ Owoce i warzywa w szkole”. Z tej okazji zorganizowano dla uczniów klas I gry i zabawy, w których dzieci przypomniały sobie, dlaczego warto jeść owoce i warzywa. Uczniowie również pokazali, że znają smaki owoców, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. Na koniec każde dziecko otrzymało porcje pysznych gruszek i marchewek.

IMG_1404 IMG_1410 IMG_1418 IMG_1422 IMG_1412