Dzień babci i dziadka w świetlicy szkolnej

Jak co roku w świetlicy zorganizowaliśmy także obchody Dnia Babci i Dziadka. Solenizantów poinformowaliśmy o uroczystości na własnoręcznie przygotowanych zaproszeniach w kształcie filiżanki, zawierających aromatyczne, pyszne herbatki. Występujące dzieci zaprezentowały talenty wokalne, śpiewając piosenki w języku angielskim, przy akompaniamencie gitary pani Barbary Galwas oraz przedstawiły program artystyczny, stworzony wraz z wychowawcami świetlicy. W przerwach nasi wspaniali goście wraz z wnuczkami, ozdabiali specjalnymi mazakami i farbkami porcelanowe kubki oraz muffinki. Obdarowani zostali także, przygotowanymi przez dzieci pudełeczkami z herbatą.To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości                i dumy.